Martin Mojzis / Fine Art Photography and Graphic Art Atelier.

GUESTBOOK.

YOUR POSTS. (under construction)

Name
E-mail
www


Text
  How much is seven and seven?

 1. 5. ledna 2018 - 02:13
 2. Brácha

 3. Tvoje nový stránky jsou skvělý!

  1. 5. ledna 2018 - 15:50Answer
  2. Martin Mojžíš

  3. Ahoj, děkuji moc.

 1. 12. října 2017 - 22:53
 2. Petra Hloušková

 3. Moc krásná tvorba. Také fotím, ale jen amatérsky a moc Vám v dobrém slova smyslu závidím takovou práci :) Zvažujeme, že si uděláme radost a zakoupíme Váš obraz pod stromek.

  1. 13. října 2017 - 22:19Answer
  2. Martin Mojžíš

  3. Děkuji ... Fotografie je stejně krásná i jako koníček, máte úplnou volnost a svobodu tvorby. –
   A pokud ten malý stromeček na Vánoce nezabijete, ale necháte růst a třeba ozdobíte venku, tak Vám k vybrané fotografii přidám i hezký dárek. Sobě uděláte radost dvakrát ... a mně také. Dejte mi tedy ev. prosím vědět, abychom se domluvili konkrétně.

 1. 11. října 2017 - 23:36
 2. Petra Hloušková

 3. Dobrý den,máte zajímavé fotografie. Ráda bych se zeptala co je Vaše hlavní činnost? Zda fotografování máte jen jako koníček anebo je pro Vás profesí, kterou děláte naplno? A pokud ano, tak čemu se primárně nejvíce věnujete, protože máte vícero činností a všechny z mého pohledu děláte velmi dobře. Myslím, zda se věnujete hlavně fotografování krajinek, nebo interiérů, nebo zda se nejvíce věnujete produktům, či vyučování jiných fotografů. Děkuji za objasnění a přeji pohodové dny. Peťa

  1. 12. října 2017 - 17:06Answer
  2. Martin Mojžíš

  3. Dobrý den Petro, mým jediným povoláním je umělecká fotografie a grafika. Jsem jediným majitelem Atelieru umělecké fotografie a grafiky, na jehož stránkách se nacházíte. Vytvářím jednak svou volnou tvorbu (odkaz Prodejní galerie fotografií), dále ilustrační fotografie (Fotobanka). Na zakázku fotografuji žánry uvedené v odkaze Fotografie na zakázku a vytvářím užitou grafiku (stránka Grafika). Fotografická škola je doplňkem výše uvedeného. Všem těmto oblastem se věnuji dle potřeby, ať už duševní (Volná tvorba) nebo objednávek zákazníků (fotografie na zakázku, fotobanka a grafika). Pokud se Vám má tvorba líbí, děkuji a těším se na Vaše další návštěvy.