Martin Mojžíš | fotografie a grafika


FOTOGRAFIE PRODUKTŮ NA BÍLÉM POZADÍ

SNÍMKY PRO INTERNETOVÉ OBCHODY, KNIHY, KATALOGY APOD.


Fotografuji nejrůznější produkty na bílém pozadí. Největší zájem o tyto snímky mají internetové obchody, ale uplatní se velmi dobře i v knihách, katalozích, časopisech, letácích apod.

Objektiv Nikkor 50 mm f/1.8 D.

Fotografie mohou, ale nemusí obsahovat přirozený stín. Bílého pozadí umím dosáhnout přímo, bez nutnosti dlouhé a nákladné tvorby ořezových cest. Podklad je čistě bílý (RGB 255 / 255 / 255), bez jakýchkoli nádechů nabo falešných barev.

Tuňák Rio Mare v konzervě.

Cena se počítá pro každou zakázku zvlášť. Přejete-li si výhodnou cenu, pomohou Vám tato pravidla:
• Objednejte najednou fotografování velkého množství (více než 50 kusů) podobných produktů.
• Levnější jsou produkty, které patří mezi rozměrově obvyklé, tj. přibližně 5 - 20 cm.

Nůžky Maped.

Cenu je naopak vyšší u těchto produktů:
• Velmi malé nebo naopak velké.
• Lesklé, průsvitné nebo průhledné.
• Šperky a hodinky.

Fotografie obdržíte v rozlišení pro internet, tj. delší strana nejvýše 1000 bodů. Za příplatek je možné domluvit se na větší velikosti nebo snímcích v tiskovém rozlišení.

Není třeba, abyste osobně jezdili do ateliéru. Produkty mi pošlete kurýrem, mnoho firem má vlastní řidiče nebo smluvní přepravu. Po kontrole úplnosti zásilky Vám vyfotografuji jeden až dva typické produkty, které Vám zašlu ke schválení. Poté je třeba uhradit zálohu. Po jejím obdržení fotografuji celou zakázku. Po schválení snímků a doplacení ceny Vám budou snímky zaslány a produkty vráceny, opět kurýrem nebo Vaší dopravou.

Radox.

Korektury se účtují zvlášť nebo dle dohody. V ceně jsou vždy pouze základní retuše nečistot (drobný prach a smítka, ulpělá při aranžování). Větší a náročnější retuše jsou po předchozí domluvě účtovány hodinovou sazbou.

Kromě těchto jednoduchých snímků vytvářím i špičkové, velkoformátové produktové fotografie v náročných aranžích, se složitými úpravami a montážemi v Adobe Photoshop, Illustrator apod.