Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Nádraží Beroun v noci.

NÁDRAŽÍ BEROUN V NOCI.

FOTOGRAFICKÉ CESTY.

☼ 14. července 2019, ◙ 10. – 11. července 2019.
Kromě staniční budovy je na berounském nádraží vše nové. Jen škoda, že všechny tyto prvky začínají i končí pouze svou funkcí. Jakékoli výtvarné, estetické působení, tak typické například pro prvorepublikovou železnici, chybí.

Malý Olympus opět prokázal své schopnosti. Nejmenší z mých fotografických přístrojů zvládl krajně obtížné světelné podmínky tak dobře, že jsem do barevnosti a vyvážení bílé barvy vůbec nemusel zasahovat.


FOTOGRAFICKÁ TECHNIKA.
fotoaparát

Fotoaparát:

Olympus OM-D E-M10 Mark II.

objektiv

Objektiv:

Olympus M. Zuiko Digital 14 – 42 mm 1 : 3.5 – 5.6 II R.

filtr

Filtr:

Kenko Realpro UV ASC MC Slim 37 mm.

Fotografický stativ.

Stativ:Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci. Nádraží Beroun v noci.

© Martin Mojžíš, 2019.
Fotografie: © Martin Mojžíš, 2019.

►Nádraží Beroun v noci II.
►Na začátek tohoto článku.
►Přehled všech článků.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.