Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Železniční hektometrovník ve vysoké trávě. Umělecká černobílá fotografie s názvem V TRAVINÁCH III. Fotograf Martin Mojžíš.

DENÍKY XXXVI.

OD 11. ČERVNA 2022 DO 30. ČERVNA 2022.

Tato galerie obsahuje originální fotografie, ručně zhotovené a signované osobně autorem. Všechny fotografie je možné zakoupit.
Více informací naleznete na stránce ►Prodej fotografií.


Železniční nádraží v noci. Umělecká černobílá fotografie s názvem DO PLZNĚ. Fotograf Martin Mojžíš. Svítící název železniční stanice Zdice v soumraku. Umělecká fotografie s názvem VEČERY VE ZDICÍCH. Fotograf Martin Mojžíš. Svítící železniční lampa. Umělecká černobílá fotografie s názvem SVĚTLO V NOČNÍM TICHU. Fotograf Martin Mojžíš. Večerní železniční nádraží. Umělecká černobílá fotografie s názvem DOTEKY VEČERNÍHO SVĚTLA. Fotograf Martin Mojžíš. Motoráček a večerní nádraží. Umělecká černobílá fotografie s názvem VEČERNÍ MOTORÁČEK II. Fotograf Martin Mojžíš. Motoráček a večerní nádraží. Umělecká černobílá fotografie s názvem VEČERNÍ MOTORÁČEK I. Fotograf Martin Mojžíš. Železniční nádraží v soumraku. Umělecká černobílá fotografie s názvem SOUMRAK NA POČÁTKU LÉTA. Fotograf Martin Mojžíš. Hektometrovník u kolejí. Umělecká černobílá fotografie s názvem OČEKÁVÁNÍ LETNÍCH CEST. Fotograf Martin Mojžíš. Branka do zahrady u kolejí. Umělecká černobílá fotografie s názvem PŘED BRANKOU – KOLEJE. Fotograf Martin Mojžíš. Tabule Směr. Umělecká černobílá fotografie s názvem ZVOLIT JEDNU Z CEST. Fotograf Martin Mojžíš. Kolíček na prádlo na šňůře. Umělecká černobílá fotografie s názvem UŽ USCHLO II. Fotograf Martin Mojžíš. Stará garáž. Umělecká fotografie s názvem U NÁDRAŽÍ. Fotograf Martin Mojžíš. Tři letící letadla, bílý mrak. Umělecká černobílá fotografie s názvem NA POČÁTKU LÉTA II. Fotograf Martin Mojžíš.

►Na začátek stránky.
►Jak koupit fotografii? Podrobný průvodce.
►Všechny galerie Deníky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.