Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Vrch Oblík v Českém středohoří. Umělecká velkoformátová fotografie Babí léto u Oblíku. Fotograf Martin Mojžíš.


BABÍ LÉTO U OBLÍKU.

GALERIE JINÉ KRAJINY VII. – NOVÉ SVĚTLO.

Hory v Českém středohoří jsou nejen úchvatné na pohled a nesmírně fotogenické, ale mají také krásné názvy. Například Milešovka, Raná, Milá nebo právě Oblík. Světlo a barvy babího nebo též indiánského léta umožnily vzniknout této klidné fotografii. V největší tiskové šíři dva metry jsou již dobře vidět i malé podrobnosti severozápadní části hory a okolí.FOTOGRAFIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ.

Prohlédněte si fotografii ve velkém rozlišení, zvětšenou na celou plochu Vašeho monitoru. V obrázku níže, jeho nástrojové liště ve spodní části, stiskněte tlačítko . Pro návrat stiskněte klávesu Escape nebo tlačítko .
Fotografii zvětšíte či zmenšíte posuvníkem v nástrojové liště, kliknutím na fotografii (zmenšíte dvojklikem), tlačítky a , otáčením kolečka myši či oddálením (přiblížením) prstů na dotykových zařízeních. Pro návrat do výchozího zobrazení stiskněte symbol domečku .


Název fotografie: Babí léto u Oblíku.
Autor, majitel autorských práv: © Martin Mojžíš.
Rok vzniku: 2015.
Největší možné rozměry: 200 x 74 cm.
Technika tisku: Pigmentový tisk.
Limitovaná edice: Ano.
Počet: Deset + jeden autorský.
Signováno: Ano.
Certifikát pravosti díla: Ano.


UMÍSTĚNÍ.
Fotografie je dva metry široká a sedmdesát čtyři centimetry vysoká. Její klidné vyzařování souzní nejlépe s klasickými soukromými interiery. Pro nerušené vnímání všech podrobností je vhodné fotografii umístit na tmavší, matnou stěnu. Pro získání celkového dojmu je dobré, když bude možné fotografii pozorovat také z větší vzdálenosti.

LIMITOVANÁ EDICE.
Fotografie je vydána v limitované edici, kdy bude zhotoveno a uvolněno k prodeji pro celý svět pouze deset exemplářů. Jedenáctý, neprodejný, zůstává autorovi.

RÁMOVÁNÍ A DOPRAVA.
Za příplatek nabízíme adjustaci na pevný podklad, dále rámování fotografie (rámy Larson - Juhl, Nielsen apod.) a její dopravu kamkoli po České republice či ve světě. Pro ochranu fotografie během přepravy zajistíme výrobu na míru zhotoveného, velmi odolného dřevěného obalu, který je přímo určen pro stěhování uměleckých děl.


Jak fotografii objednat a veškeré další informace naleznete na stránce ►Prodej fotografií.


►Na začátek stránky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.


►Domů. | ►Prodejní galerie fotografií. | ►Jiné krajiny. | ►Jiné krajiny VII. – Nové světlo. | Babí léto u Oblíku.