Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Krajina s ranními mlhami, v pozadí vrch Hazmburk (Klapý). Umělecká velkoformátová fotografie Světlo nového dne. Fotograf Martin Mojžíš.


SVĚTLO NOVÉHO DNE.

GALERIE JINÉ KRAJINY XIX. – DO DÁLEK.

Dojmem poklidně zvlněné vodní hladiny působí ranní krajina pod horou Hazmburk, na jejímž vrcholu spočívá již po mnoho století stejnojmenný hrad. Lehký dojem chladu, který budí závoje mlh, mizí se vzrůstajícím teplem slunečních paprsků, které již rozechvívají vzduch na stěnách věží. V jediném obraze se zde spojují rozhraní dne a noci, chladu a tepla, klidu a pohybu.FOTOGRAFIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ.

Prohlédněte si fotografii ve velkém rozlišení, zvětšenou na celou plochu Vašeho monitoru. V obrázku níže, jeho nástrojové liště ve spodní části, stiskněte tlačítko . Pro návrat stiskněte klávesu Escape nebo tlačítko .
Fotografii zvětšíte či zmenšíte posuvníkem v nástrojové liště, kliknutím na fotografii (zmenšíte dvojklikem), tlačítky a , otáčením kolečka myši či oddálením (přiblížením) prstů na dotykových zařízeních. Pro návrat do výchozího zobrazení stiskněte symbol domečku .


Název fotografie: Světlo nového dne.
Autor, majitel autorských práv: © Martin Mojžíš.
Rok vzniku: 2021.
Největší možné rozměry: 130 x 81 cm.
Technika tisku: Pigmentový tisk.
Limitovaná edice: Ano.
Počet: Deset + jeden autorský.
Signováno: Ano.
Certifikát pravosti díla: Ano.


UMÍSTĚNÍ.
Fotografie je sto třicet centimetrů široká a osmdesát jeden centimetr vysoká. Souzní s klasickými i moderními interiery, firemními či soukromými. Nejlépe se bude vyjímat v tmavším, prostém dřevěném rámu na hladké, tmavošedé stěně. K získání celkového dojmu je dobré, když bude možné fotografii pozorovat také z větší vzdálenosti. Pro nerušené působení je třeba ponechat okolo rámu dostatek volného místa.

LIMITOVANÁ EDICE.
Fotografie je vydána v limitované edici, kdy bude zhotoveno a uvolněno k prodeji pro celý svět pouze deset exemplářů. Jedenáctý, neprodejný, zůstává autorovi.

RÁMOVÁNÍ A DOPRAVA.
Za příplatek nabízíme adjustaci na pevný podklad, dále rámování fotografie (rámy Larson - Juhl, Nielsen apod.) a její dopravu kamkoli po České republice či ve světě. Pro ochranu fotografie během přepravy zajistíme výrobu na míru zhotoveného, velmi odolného dřevěného obalu, který je přímo určen pro stěhování uměleckých děl.


Jak fotografii objednat a veškeré další informace naleznete na stránce ►Prodej fotografií.►Na začátek stránky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.


►Domů. | ►Prodejní galerie fotografií. | ►Jiné krajiny. | ►Jiné krajiny XIX. – Do dálek. | Světlo nového dne.