Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Krajina s večerními mlhami, v pozadí vrch Hazmburk (Klapý). Umělecká velkoformátová fotografie Letní den již usíná. Fotograf Martin Mojžíš.


LETNÍ DEN JIŽ USÍNÁ.

GALERIE JINÉ KRAJINY XX. – DNY A NOCI.

Snáší se soumrak letního dne. Slunce již nízko nad obzorem doteky svých paprsků barví okraje mraků do oranžova. Po dešti stoupají z údolí mlhy a jejich bílá barva se zdá být ještě zářivější na pozadí modravých kopců. V kraji se rozhostilo ticho a klid. Letní den již usíná.FOTOGRAFIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ.

Prohlédněte si fotografii ve velkém rozlišení, zvětšenou na celou plochu Vašeho monitoru. V obrázku níže, jeho nástrojové liště ve spodní části, stiskněte tlačítko . Pro návrat stiskněte klávesu Escape nebo tlačítko .
Fotografii zvětšíte či zmenšíte posuvníkem v nástrojové liště, kliknutím na fotografii (zmenšíte dvojklikem), tlačítky a , otáčením kolečka myši či oddálením (přiblížením) prstů na dotykových zařízeních. Pro návrat do výchozího zobrazení stiskněte symbol domečku .


Název fotografie: Letní den již usíná.
Autor, majitel autorských práv: © Martin Mojžíš.
Rok vzniku: 2022.
Největší možné rozměry: 130 x 86 cm.
Technika tisku: Pigmentový tisk.
Limitovaná edice: Ano.
Počet: Deset + jeden autorský.
Signováno: Ano.
Certifikát pravosti díla: Ano.


UMÍSTĚNÍ.
Fotografie je sto třicet centimetrů široká a osmdesát šest centimetrů vysoká. Souzní s klasickými i moderními interiery, firemními či soukromými. Nejlépe se bude vyjímat v prostorách podobných barev, tedy modrých a bílých tónů. K získání celkového dojmu je dobré, když bude možné fotografii pozorovat také z větší vzdálenosti. Pro nerušené působení je třeba ponechat okolo rámu dostatek volného místa.

LIMITOVANÁ EDICE.
Fotografie je vydána v limitované edici, kdy bude zhotoveno a uvolněno k prodeji pro celý svět pouze deset exemplářů. Jedenáctý, neprodejný, zůstává autorovi.

RÁMOVÁNÍ A DOPRAVA.
Za příplatek nabízíme adjustaci na pevný podklad, dále rámování fotografie (rámy Larson - Juhl, Nielsen apod.) a její dopravu kamkoli po České republice či ve světě. Pro ochranu fotografie během přepravy zajistíme výrobu na míru zhotoveného, velmi odolného dřevěného obalu, který je přímo určen pro stěhování uměleckých děl.


Jak fotografii objednat a veškeré další informace naleznete na stránce ►Prodej fotografií.►Na začátek stránky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.


►Domů. | ►Prodejní galerie fotografií. | ►Jiné krajiny. | ►Jiné krajiny XX. – Dny a noci. | Letní den již usíná.