Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.

PRODEJ FOTOGRAFIÍ.

VÁŠ VLASTNÍ AUTORSKÝ ORIGINÁL.

V mé galerii již tradičně zakoupíte ►Velkoformátové fotografické obrazy. Další možností jsou tzv. Listy z archivu, ušlechtilé a přitom dostupné fotografie menšího formátu.

LISTY Z ARCHIVU.

AUTORSKÉ FOTOGRAFIE V MENŠÍM FORMÁTU.

Každou fotografii, kterou vytvořím, tisknu na papír. Teprve tehdy se pro mě stává dokončenou. Tyto fotografie pak archivuji v atelieru. Nyní je můžete mít i Vy. Budou ovšem zcela nové, vytištěné přímo pro Vás.

Listy z archivu – prodej uměleckých fotografií tištěných na papíře formátu A4. Martin Mojžíš.
Listy z archivu jsou tištěny zcela shodnou technologií jako ►Velkoformátové fotografie. Jsou však vždy na lesklém fotografickém papíře formátu A4 (29.7 x 21 cm). Jedná se o velmi běžný formát, pro který existuje mimo jiné i obrovský výběr hotových paspart a rámečků.

Vzhledem k jejich decentní velikosti můžete Listy z archivu umístit téměř kamkoli; jsou i krásným a hodnotným dárkem, neboť se jedná o autorský originál.

Fotografie má kolem sebe vždy bílý okraj. V něm je vlevo dole uveden název fotografie, jméno autora a rok vzniku originálu. V pravém dolním rohu fotografie je vložena naskenovaná signatura (vlastnoruční podpis) autora.

FORMÁT PAPÍRU

CENA [Kč]

A4 (29.7 x 21 cm.)

950,-


Cena je uvedena včetně DPH 15%. Fotografii si můžete osobně vyzvednout v atelieru, nebo nechat zaslat poštou. K ceně se v tom případě připočítává poštovné a balné 150 Kč. Cena platí při zaslání na adresu v České republice.

JAK OBJEDNÁVAT:

Objednávejte prostřednictvím e-mailu. Prosím nezapomeňte uvést:
– názvy objednávaných fotografií,
– formát A4 (Listy z archivu),
– počet kusů,
– poznámky a další přání, pokud jsou,
– Vaše jméno a poštovní adresu.

Například:
..........
Dobrý den,
objednávám tímto následující fotografie:
Na začátku září - 2x
Okamžik mrazivé noci - 1x
Fouká přes hory - 1x
Vše ve formátu A4 (Listy z archivu).
Prosím zašlete na adresu: Anna Provazníková, U Vltavy 123, 456 78 Lužec nad Vltavou.
Děkuji Vám. Anna

..........
Objednávku odešlete na adresu atelier@martinmojzis.com
Po obdržení objednávky Vám zašleme její potvrzení spolu s údaji pro platbu.


DOPRAVA A DORUČENÍ.

Po obdržení Vaší objednávky a platby začínáme fotografie připravovat a tisknout. Každá je vytvářena přímo pro Vás, dle Vašich přání. Prosím počítejte s tím, že příprava fotografií, tisk a dokonalé proschnutí pigmentů trvá přibližně tři dny. Pokud si fotografie přejete vyzvednout osobně, dáme Vám poté zprávu, že jsou připraveny. V případě zaslání jsou opatrně a zároveň velmi odolně zabaleny a odeslány poštou na Vaši adresu. Zároveň Vám zašleme číslo, pomocí kterého je možné zjistit datum doručení a zásilku v poštovním systému sledovat.

MOŽNOST VRÁCENÍ.

Fotografie připravujeme a tiskneme na základě Vaší objednávky, dle Vašich přání. Jejich vrácení proto není možné.

DOPORUČENÍ PRO RÁMOVÁNÍ.

Kromě výše uvedených rámečků ve formátu A4 můžete použít i dvojnásobně veliké A3 (42 x 29.7 cm). Fotografie umístěné na bílém pozadí budou díky větším okrajům působit velmi čistým, ušlechtilým dojmem.

LIMITOVANÉ EDICE.

Některé fotografie jsou vydávány jen v určitém počtu. Jde o tzv. limitované edice. Označení např. 10 + 1 znamená, že bude vytvořeno nejvýše deset zvětšenin a jedna autorská. Tyto fotografie proto není možné objednat jako Listy z archivu, ale pouze jako ►velkoformátové fotografie. Pokud je fotografie zhotovena v limitované edici, v popisu je to uvedeno.VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE.

BRÁNY DO JINÝCH SVĚTŮ.

Tyto ušlechtilé obrazy se stanou Vaším kouzelným oknem, pohledem do jiného světa, takového, jaký si budete přát. Při správně zvolené pozorovací vzdálenosti můžete cítit, jako byste do fotografie vstoupili, stali se její součástí.


Fotografie části prodejní galerie v atelieru Martina Mojžíše. Vystavené umělecké velkoformátové fotografie.

Pohled na část galerie v mém atelieru.


RUČNÍ PŘÍPRAVA A TISK.

Každou fotografii osobně připravuji pro tisk. Ten probíhá prostřednictvím jedenácti barevných japonských pigmentových inkoustů a chroma optimizeru na vysoce kvalitní fotografické či umělecké papíry.


OCHRANNÝ FILM.

Po úplném zaschnutí a pečlivé kontrole je fotografie za tepla potažena ochranným, dokonale průhledným filmem (nejčastěji Neschen Filmolux Photo), který ji chrání před vnějšími vlivy a umožňuje, díky zvláštní struktuře svého povrchu, nerušené prohlížení při zachování brilance a čistoty barev.


UMĚLECKÉ BARYTOVÉ A BAVLNĚNÉ PAPÍRY.

Za příplatek lze domluvit tisk na barytový nebo jiný umělecký papír (Tecco, Ilford, Hahnemühle), zde je samozřejmě povrch ponechán nepotažen pro zachování jeho ušlechtilosti. Mějte prosím na paměti, že tyto ušlechtilé tisky jsou náročné na údržbu a při neopatrném zacházení může snadno dojít k jejich poškození.


SIGNOVÁNÍ A CERTIFIKÁT.

Vlastnoruční podpis (signatura) je umístěna v jednom z dolních rohů fotografie. Ke každé fotografii obdržíte rovněž certifikát pravosti a kvality díla. Certifikát je vystaven na Vaše jméno.


LIMITOVANÉ EDICE.

Některé fotografie jsou vydávány jen v určitém počtu. Jde o tzv. limitované edice. Označení např. 10 + 1 znamená, že bude vytvořeno nejvýše deset zvětšenin a jedna autorská.


CENÍK TIŠTĚNÝCH VELKOFORMÁTOVÝCH UMĚLECKÝCH FOTOGRAFIÍ.

Ceny se řídí délkou delší strany. Rozměry uvedené v popisu každé fotografie jsou největší možné, lze ovšem objednat i jakýkoli menší rozměr až do délky delší strany 50 cm. U limitovaných edicí a fotografií větších než 150 cm se prosím na cenu ptejte.

DELŠÍ STRANA FOTOGRAFIE

CENA [Kč]

50 cm

6900,-

60 cm

7900,-

70 cm

8900,-

80 cm

9900,-

90 cm

10 900,-

100 cm

12 900,-

110 cm

14 900,-

120 cm

16 900,-

130 cm

18 900,-

140 cm

20 900,-

150 cm

22 900,-

160 cm a více, limitované edice.

na dotaz

Náklady na zabalení zásilky a poštovné po České republice neúčtuji. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 15%.


JAK OBJEDNÁVAT:

Objednávejte prostřednictvím e-mailu. Prosím nezapomeňte uvést:
– názvy objednávaných fotografií,
– délku delší strany,
– počet kusů,
– poznámky a další přání, pokud jsou,
– Vaše jméno a poštovní adresu.

Například:
..........
Dobrý den,
objednávám tímto následující fotografie:
Na začátku září I. - 90 cm - 2x
Zastavení pozdní zimy - 160 cm - 1x
Fouká přes hory - 150 cm - 1x
Prosím zašlete na adresu: Anna Provazníková, U Vltavy 123, 456 78 Lužec nad Vltavou.
Děkuji Vám. Anna

..........
Objednávku odešlete na adresu atelier@martinmojzis.com
Po obdržení objednávky Vám zašleme její potvrzení spolu s fakturou.DOPRAVA A DORUČENÍ.

Po obdržení Vaší platby začínáme fotografie připravovat a tisknout. Každá je vytvářena přímo pro Vás, dle Vašich přání. Prosím počítejte s tím, že příprava, tisk a adjustace fotografií trvá přibližně 10 - 14 dní. Fotografie jsou poté opatrně a zároveň velmi odolně zabaleny a zaslány poštou na Vaši adresu. Po odeslání Vám zašleme číslo, pomocí kterého je možné zjistit datum doručení a zásilku v poštovním systému sledovat.


MOŽNOST VRÁCENÍ.

Fotografie připravujeme a tiskneme na základě Vaší objednávky, dle Vašich přání. Jejich vrácení proto není možné.

►Na začátek stránky.
►Prodejní galerie fotografií.
►Úvodní stránka.