Martin Mojžíš | fotografie a grafika


PRODEJ FOTOGRAFIÍ

VÁŠ VLASTNÍ AUTORSKÝ ORIGINÁL.


Galerie Martin Mojžíš

Galerie v mém atelieru.RUČNÍ PŘÍPRAVA A TISK

Každou fotografii osobně připravuji pro tisk. Ten probíhá prostřednictvím jedenácti barevných japonských inkoustů a chroma optimizeru na vysoce kvalitní fotografické papíry.


ADJUSTACE

Po úplném zaschnutí a pečlivé kontrole je fotografie za tepla potažena ochranným, dokonale průhledným filmem (nejčastěji Neschen Filmolux Photo), který ji chrání před vnějšími vlivy a umožňuje, díky zvláštní struktuře svého povrchu, nerušené prohlížení při zachování brilance a čistoty barev. Za příplatek lze domluvit tisk na barytový nebo jiný umělecký papír (Tecco, Ilford, Hahnemühle), zde je samozřejmě povrch ponechán nepotažen pro zachování jeho ušlechtilosti. Mějte prosím na paměti, že tyto ušlechtilé tisky jsou náročné na údržbu a při neopatrném zacházení může snadno dojít k jejich poškrábání.


SIGNOVÁNÍ A CERTIFIKÁT

Fotografie vlastnoručně podepisuji (signuji) na zadní straně. Ke každé fotografii obdržíte rovněž certifikát pravosti a kvality díla. Certifikát je vystaven na Vaše jméno.


LIMITOVANÉ EDICE

Některé fotografie jsou vydávány jen v určitém počtu. Jde o tzv. limitované edice. Označení např. 10 + 1 znamená, že bude vytvořeno nejvýše deset zvětšenin a jedna autorská.


CENÍK TIŠTĚNÝCH VELKOFORMÁTOVÝCH UMĚLECKÝCH FOTOGRAFIÍ

Ceny se řídí délkou delší strany. Rozměry uvedené v popisu každé fotografie jsou největší možné, lze ovšem objednat i jakýkoli menší rozměr až do délky delší strany 50 cm. U limitovaných edicí a fotografií větších než 150 cm se prosím na cenu ptejte.

DELŠÍ STRANA FOTOGRAFIE

CENA [Kč]

50 cm

6900,-

60 cm

7900,-

70 cm

8900,-

80 cm

9900,-

90 cm

10 900,-

100 cm

12 900,-

110 cm

14 900,-

120 cm

16 900,-

130 cm

18 900,-

140 cm

20 900,-

150 cm

22 900,-

160 cm a více

na dotaz


Náklady na zabalení zásilky a poštovné po České republice jsou zdarma. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 15%.


JAK OBJEDNÁVAT


1| Vyberte si fotografii(-e): Prodejní galerie fotografií

2| Napište objednávku e-mailem. Prosím nezapomeňte uvést:
– názvy poptávaných fotografií
– délku delší strany
– počet kusů
– poznámky a další přání, pokud jsou
– Vaše jméno a poštovní adresu.

Například:
.........................................................................................................................
Dobrý den,
objednávám tímto následující fotografie:
Na začátku září - 90 cm - 2x
Okamžik mrazivé noci - 150 cm - 1x
Fouká přes hory - 150 cm - 1x
Prosím zašlete na adresu: Anna Provazníková, U Vltavy 123, 456 78 Lužec nad Vltavou.
Děkuji Vám. Anna

.........................................................................................................................

Objednávku odešlete na adresu atelier@martinmojzis.com

Po obdržení objednávky Vám zašleme její potvrzení spolu s fakturou.

DOPRAVA A DORUČENÍ

Po obdržení Vaší platby začínáme fotografie připravovat a tisknout. Každá je vytvářena přímo pro Vás, dle Vašich přání. Prosím počítejte s tím, že příprava, tisk a adjustace fotografií trvá přibližně 10 - 14 dní. Fotografie jsou poté opatrně a zároveň velmi odolně zabaleny a zaslány poštou na Vaši adresu. Po odeslání Vám zašleme číslo, pomocí kterého je možné zjistit datum doručení a zásilku v poštovním systému sledovat.


MOŽNOST VRÁCENÍ

Fotografie jsou vytvářeny s nejvyšší pečlivostí. Přesto můžete změnit názor a chtít zásilku vrátit. V tom případě nám to prosím oznamte a poté ji zašlete do 14 dnů od převzetí na naši adresu. Peníze Vám budou kompletně vráceny bez dalších dotazů. V případě, že dojde k poškození zásilky, třeba z důvodu špatného zabalení, domluvíme se na přiměřeném snížení vracené částky.