Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Úplný průběh částečného zatmění Slunce, pozorovaného v České republice v roce 2015. Celkem 64 jednotlivé fáze. Umělecká velkoformátová fotografie Cesty těles nebeských. Fotograf Martin Mojžíš.


CESTY TĚLES NEBESKÝCH.

GALERIE JINÉ KRAJINY VI. – BOLEST.

Zatmění Slunce je jedním z výjimečných astronomických jevů. Opakuje se nepravidelně po několika letech. Celý průběh zatmění je nezapomenutelným zážitkem. Za jasného dne se začne náhle stmívat. Při úplném zatmění se postupně sešeří a ochladí, na nebi jsou vidět hvězdy a planety. Zvířata začnou být neklidná. Vrchol zatmění trvá jen krátce, ale chvíle, kdy se Slunce skryje za Měsícem, vzbuzuje od nepaměti ve vnímavých lidech mnoho zásadních otázek.

Velkoformátová fotografie Cesty těles nebeských umožňuje spatřit a do jisté míry i zažít tento působivý úkaz. Je zde ztvárněn úplný průběh částečného zatmění Slunce, pozorovaného v České republice v roce 2015. Fotografie obsahuje celkem 64 jednotlivé fáze.FOTOGRAFIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ.

Prohlédněte si fotografii ve velkém rozlišení, zvětšenou na celou plochu Vašeho monitoru. V obrázku níže, jeho nástrojové liště ve spodní části, stiskněte tlačítko . Pro návrat stiskněte klávesu Escape nebo tlačítko .
Fotografii zvětšíte či zmenšíte posuvníkem v nástrojové liště, kliknutím na fotografii (zmenšíte dvojklikem), tlačítky a , otáčením kolečka myši či oddálením (přiblížením) prstů na dotykových zařízeních. Pro návrat do výchozího zobrazení stiskněte symbol domečku .


Název fotografie: Cesty těles nebeských.
Autor, majitel autorských práv: © Martin Mojžíš.
Rok vzniku: 2015.
Největší možné rozměry: 150 x 150 cm.
Technika tisku: Pigmentový tisk.
Limitovaná edice: Ano.
Počet: Deset + jeden autorský.
Signováno: Ano.
Certifikát pravosti díla: Ano.


UMÍSTĚNÍ.
Fotografie je sto padesát centimetrů široká a sto padesát centimetrů vysoká. Souzní s klasickými i moderními interiery, firemními či soukromými. Kontrastní obraz vynikne nejvíce na hladké, matné tmavší stěně. Pro získání celkového dojmu je dobré, když bude možné fotografii pozorovat také z větší vzdálenosti.

LIMITOVANÁ EDICE.
Fotografie je vydána v limitované edici, kdy bude zhotoveno a uvolněno k prodeji pro celý svět pouze deset exemplářů. Jedenáctý, neprodejný, zůstává autorovi.

RÁMOVÁNÍ A DOPRAVA.
Za příplatek nabízíme adjustaci na pevný podklad, dále rámování fotografie (rámy Larson - Juhl, Nielsen apod.) a její dopravu kamkoli po České republice či ve světě. Pro ochranu fotografie během přepravy zajistíme výrobu na míru zhotoveného, velmi odolného dřevěného obalu, který je přímo určen pro stěhování uměleckých děl.


Jak fotografii objednat a veškeré další informace naleznete na stránce ►Prodej fotografií.


►Na začátek stránky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.


►Domů. | ►Prodejní galerie fotografií. | ►Jiné krajiny. | ►Jiné krajiny VI. – Bolest. | Cesty těles nebeských.