Martin Mojžíš / atelier umělecké fotografie a grafiky.
Déšť nad krajinou ve světle zapadajícího Slunce. Umělecká velkoformátová fotografie Podvečerní déšť. Fotograf Martin Mojžíš.


PODVEČERNÍ DÉŠŤ.

GALERIE JINÉ KRAJINY XX. – DNY A NOCI.

Dny měsíce září se blíží k polovině. Slunce, již nízko nad obzorem, osvětluje svými oranžovými paprsky kapky deště, které přinášejí usínajícímu kraji vláhu a jsou tichou připomínkou zvolna přicházejícího podzimu.


FOTOGRAFIE VE VELKÉM ROZLIŠENÍ.

Prohlédněte si fotografii ve velkém rozlišení, zvětšenou na celou plochu Vašeho monitoru. V obrázku níže, jeho nástrojové liště ve spodní části, stiskněte tlačítko . Pro návrat stiskněte klávesu Escape nebo tlačítko .
Fotografii zvětšíte či zmenšíte posuvníkem v nástrojové liště, kliknutím na fotografii (zmenšíte dvojklikem), tlačítky a , otáčením kolečka myši či oddálením (přiblížením) prstů na dotykových zařízeních. Pro návrat do výchozího zobrazení stiskněte symbol domečku .


Název fotografie: Podvečerní déšť.
Autor, majitel autorských práv: © Martin Mojžíš.
Rok vzniku: 2022.
Největší možné rozměry: 80 x 53 cm.
Technika tisku: Pigmentový tisk.
Limitovaná edice: Ne.
Signováno: Ano.
Certifikát pravosti díla: Ano.


UMÍSTĚNÍ.
Fotografie je osmdesát centimetrů široká a padesát tři centimetry vysoká. Souzní s klasickými i moderními interiery, firemními či soukromými. Nejlépe se bude vyjímat na tmavší, matné, hladké zdi. K získání celkového dojmu je dobré, když bude možné fotografii pozorovat také z větší vzdálenosti. Pro nerušené působení je třeba ponechat okolo rámu dostatek volného místa.

OTEVŘENÁ (VOLNÁ) EDICE.
Fotografie je vydána v otevřené edici, není tudíž omezen počet tisků a je možné si ji objednat i v dostupném formátu A4, tzv. ►Listy z archivu.

RÁMOVÁNÍ A DOPRAVA.
Za příplatek nabízíme adjustaci na pevný podklad, dále rámování fotografie (rámy Larson - Juhl, Nielsen apod.) a její dopravu kamkoli po České republice či ve světě. Pro ochranu fotografie během přepravy zajistíme výrobu na míru zhotoveného, velmi odolného dřevěného obalu, který je přímo určen pro stěhování uměleckých děl.


Jak fotografii objednat a veškeré další informace naleznete na stránce ►Prodej fotografií.►Na začátek stránky.
►Úvodní stránka.
►Mapa stránek.


►Domů. | ►Prodejní galerie fotografií. | ►Jiné krajiny. | ►Jiné krajiny XX. – Dny a noci. | Podvečerní déšť.